Smluvní podmínky:

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě jehož provozovatelem je:

ENERTECH, s.r.o.

prodejna SIM ®

Stará osada 15 (nákupní areál Albert )

615 00, Brno - Židenice

IČ. 25301748

 

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.


1) Smluvní ujednání:
Veškeré ceny v internetovém obchodu jsou konečné v den objednávky a obsahují již daň z přidané hodnoty. Všechny ceny jsou uváděny v českých korunách.
Kupní smlouva vztahující se k objednávce je platná podle všech právních zákonů v ČR a to vždy ke dni uzavření objednávky.
Po odeslání objednávky od nás obdržíte potvrzovací e-mail se všemi detaily své objednávky.
Záruční doba na všechny nabízené produkty je 2 roky a začíná běžet převzetím produktu kupujícím.

 

2) Dodací podmínky:
Všechny výrobky odesíláme ihned a budou doručeny do 5-ti pracovních dnů ode dne vaší objednávky prostřednictvím služeb České pošty. Na některé výrobky, které nemáme momentálně na skladě, může být čekací doba delší. V takovém případě vás o zpožděné dodací lhůtě budeme informovat.
Při nedodání objednaného zboží do 5-ti dnů nás prosím informujte.!
Ceny poštovného vyplývají z ceníků přepravní společnosti a jsou připočteny k ceně produktu. Spolu s výrobkem obdržíte účet - fakturu o zaplacení, který zároveň slouží jako záruční list.

 

3) Reklamace:
Všechny reklamace řešíme ihned, nejpozději do 5-ti pracovních dnů ode dne doručení výrobku a vyřizujeme max. do 10-ti pracovních dnů. Pokud nemáme náhradu, či řešení v reklamaci, v tomto okamžiku vracíme zpět peníze, nebo výměnou za nové zboží.
Reklamace se nevztahuje  na nadměrné opotřebení výrobku, úmyslné poškození, nebo na nevhodné používání výrobku.
Záruka na naše výrobky je 24 měsíců.

 

4)  Vrácení zboží:
Přejete-li si vrátit výrobek zpět, můžete tak učinit do 30 dnů od jeho obdržení. Výrobek zašlete neporušený a v originálním balení na naši adresu. K výrobku přiložte prosím také svoje kontaktní údaje. Pro další informace týkající se vrácení výrobku nás kontaktujte na telefonním čísle: 545240414, nebo e-mailem.
Pokud si přejete zrušit on-line objednávku ještě před jejím obdržením, kontaktujte nás prosím  do 24 hod. ode dne vystavení objednávky  opět na tel.  čísle 545240414, nebo pošlete e-mail o zrušení objednávky na adresu: sim@enertech.cz